Polubienia Pinterest: od $1.16 za 1000
Polubienia Pinterest: wybierz jeden z wariantów (dostępne: 2). Zamówienia od 50, najszybszy wariant trwa średnio 43 min.
- Najniżej za 1000
- $1.16
- Warianty
- 2
- Min. ilość
- 50
- Najkrótszy średni czas
- 43 min
Zamów: Polubienia Pinterest
Wybierz wariant, aby otworzyć formularz z wybraną już usługą.
- PodstawowyNajniższa cena, bez uzupełnienia.$1.16
- Uzupełnienie 30 dniSpadki w ciągu 30 dni są uzupełniane na żądanie.$1.70
za 1000
Załóż darmowe konto i zamówPolubienia Pinterest: ceny wariantów
Ceny za 1000.
| Usługa | Cena | Min | Maks | Śr. czas | Uzupełnienie |
|---|---|---|---|---|---|
| Podstawowy #4301 | $1.16 | 50 | 50,000 | 43 min | Brak |
| Uzupełnienie 30 dni #8520 | $1.70 | 50 | 25,000 | 1 godz. 52 min | 30 dni |
Polubienia Pinterest: koszt według ilości
Wyliczone dla najtańszego wariantu (Podstawowy).
Polubienia: 1,000
$1.16
Polubienia: 5,000
$5.80
Polubienia: 10,000
$11.60
Polubienia: 50,000
$58.00
Jak kupić: Polubienia Pinterest
- 01
Rejestracja i doładowanie
Załóż konto na nazwę użytkownika i doładuj od $50.
- 02
Wybór wariantu
Wybierz wariant powyżej albo w Nowym zamówieniu wskaż Pinterest, typ Polubienia i wariant.
- 03
Link i ilość
Wpisz publiczny link i ilość, aby zobaczyć cenę, a potem śledź zamówienie w zamówieniach.
Przykład linku
https://www.pinterest.com/pin/123456789012345678
Jak wybrać: Polubienia Pinterest
- Każdy post zamawiaj osobno, z linkiem do tego posta.
- Zamówienie zaraz po publikacji daje zaangażowanie od samego początku.
- Podstawowy jest najtańszy, a wariant z uzupełnieniem 30 dni wyrównuje spadki.
Polubienia Pinterest w skrócie
- Usługa
- Polubienia Pinterest
- Cena
- $1.16 ~ $1.70 (za 1000)
- Ilość
- 50 ~ 50,000
- Najkrótszy średni czas
- 43 min
- Uzupełnienie
- 30 dni
- Link
- Link do posta lub filmu
- Płatność
- Pobierane z salda. Doładowanie od $50
Pytania: Polubienia Pinterest
Polubienia Pinterest: ile kosztuje 1000 sztuk?
Najtańszy wariant: $1.16. Najdroższy wariant: $1.70. Ceny są za 1000.
Polubienia Pinterest: jakie jest minimalne zamówienie?
Minimum: 50. Maksimum w jednym zamówieniu: 50,000.
Polubienia Pinterest: kiedy startuje zamówienie?
Średnia najszybszego wariantu: 43 min. Przy dużej liczbie zamówień może to potrwać dłużej.
Czy muszę podawać hasło?
Nie. Podajesz tylko publiczny link. Nigdy nie prosimy o hasła.
Polubienia Pinterest: czy jest uzupełnienie?
Tak, są warianty z uzupełnieniem. Najdłuższe uzupełnienie: 30 dni. O uzupełnienie spadków w tym okresie poprosisz w zamówieniach.